No pa je krstna dirka na GHD Lučine za mano 
Tako doživetje ni za pozabit nikol, js sm neizmerno uživav, avto je ostal v enmu kosu, js pa tudi, z rezultatom pa super zadovoljen glede na to da sem prvič sploh sedel za dirkaški volan twingeca 
Ampak use to nebi blo mogoče brez moje SUPER SUPER navijaške ekipe, k so me podpiral in bli z mano cel vikend!! Usakmu posebi se zahvaljujem za use napotke, nasvete, pomoč pr iskajnu opreme, moralno podporo in use kar spada zraven
uglavnem use občutke opisat pa prenest tle gor je kr težk
hvala vam! Ekipa da te skipa!
Js mislem da se naslednje leto, če ne drugače spet vidimo v Lučinah ali mogoče še na kakšni drugi dirki 

Aja pa folk, fukav pa po joških bruhav!!
Zahvala tut vsem sponzorjem, ki so omogočli ta dirkaški vikend.


